Urządzenia dźwignicowe – rozwiązania wpasowane w potrzeby Twojego biznesu

Firma Budtor Bestwina jest liderem wśród polskich przedsiębiorstw zajmujących się projektowaniem i budową urządzeń transportu bliskiego. Prowadzimy wytwórnię konstrukcji dźwignicowych, które powstają na indywidualne zamówienie Klienta. Obsługujemy firmy z sektora górniczego, stalowego, betonowego, motoryzacyjnego oraz wiele innych przedsiębiorstw.

Z nami uniesiesz każde wyzwanie

Naszą specjalnością jest wytwarzanie niezawodnych suwnic pozwalających na transport ładunków w linii poziomej oraz pionowej. Produkujemy suwnice różnego typu i przeznaczenia dostosowane do wymogów dużych koncernów oraz niewielkich firm produkcyjnych, warsztatów.

W ofercie posiadamy suwnice: pomostowe, natorowe, podwieszane, konsolowe oraz bramowe.

Zajmujemy się także wytwarzaniem: żurawi przyściennych i słupowych, dźwignic, wciągarek elektrycznych, palet i pojemników stalowych.

Stawiamy na kompleksowość oferty, dlatego przygotowujemy podtorza i estakady pod budowane przez nas urządzenia dźwignicowe oraz budujemy konstrukcje stalowe (m.in. hale przemysłowe).

Dlaczego właśnie nasza oferta?

Wykorzystujemy najbardziej zaawansowane rozwiązania oparte o komponenty firmy SWF Krantechnik należącej do grupy Konecraces – wiodącego światowego producenta urządzeń dźwignicowych słynącego z innowacyjnych technologii mechanicznych i elektrycznych.
Wszystkie wytwarzane przez nas konstrukcje tworzone są przed doświadczony zespół projektowo-inżynierski na bieżąco śledzący światowe trendy i wprowadzający zaawansowane technologie. Montażem zajmują się ekipy spawaczy posiadających kwalifikacje zgodne z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego.

Szczególną wagę przykładamy nie tylko do zaoferowania produktów najwyższej jakości, ale i do doboru ich parametrów pod kątem potrzeb konkretnego Klienta, co pozwala nam zaproponować najbardziej ekonomiczne rozwiązania.

Najwyższa jakość, profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie w branży – oto czynniki, które wyróżniają nas spośród konkurencji i plasują na pozycji branżowego lidera. Wszystko to możemy wykorzystać przygotowując produkty specjalnie dla Państwa firmy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i rozpoczęcia współpracy.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt pn.:
Wzrost konkurencyjności firmy BUDTOR BESTWINA poprzez zakup nowoczesnego parku maszynowego celem wprowadzenia na rynek ulepszonych produktów w Żwirowni Kaniów

Całkowita wartość projektu: 1’968’000.00 zł, Wartość dofinansowania: 800’000.00 zł

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl