Cięcie plazmą - Cięcie wodą

BUD-TOR od początku istnienia stawia na niezwykle wysoką jakoś świadczonych i oferowanych usług. Fachowość naszych działań opieramy o najnowocześniejsze technologie, profesjonalną i pełną obsługę Klienta, a także zachęcające warunki współpracy.

Firma BUD-TOR oferuje zatem swoim Klientom usługi cięcia plazmą jak i usługi ciecia wodą w rejonie Bielska-Białej, jak również na zamówienie Klienta na terenie całej Polski.

Usługa cięcia plazmą to niezwykle dynamiczny i precyzyjny proces cięcia, zapewniający, że wszystkie wycinane elementy spełniają wszelkie wymogi zarówno pod względem jakości jak i tolerancji. Ponadto dzięki wysokim prędkością cięcia gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz bardzo konkurencyjne ceny.

Usługi cięcia wodą dają również możliwość cięcia różnych materiałów jak i zapewniają brak obciążeń termicznych. Cięcie wodą jest nieszkodliwe dla środowiska oraz zapewnia dużą wydajność procesu, a także możliwość cięcia warstwowego.

Stosując powyższe dwie technologie można mieć pewność, że osiągnie się satysfakcjonujące wyniki cięcia przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

pobierz katalog Budtor

Więcej informacji o produktach i usługach w naszym katalogu.
Dostępny w formacie PDF
Pobierz

Powrót do poprzedniej strony
kontakt z Budtor
unia

BUDTOR BESTWINA
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
SPÓŁKA KOMANDYTOWA
43-512 Bestwina, ul. Bialska 1

tel.:
fax:
e-mail:

032 214 13 77
032 215 71 30
info@budtor.pl